Record Ajtó Kft.

Ajtó beépítő állás

Dolgozz kiemelt bérezéssel az ország vezető automata ajtórendszerekkel foglalkozó vállalatánál. Csatlakozz ajtó beépítőként családias csapatunkhoz, kellemes munkakörnyezetben, megbecsülten!

Megbecsült munka

Nekünk nincsenek "embereink", csak kollégáink. Tiszteljük kollégáink munkáját, és minden körülmények között segítjük a másikat.

Kiemelt bérezés

A jól elvégzett munkádat tisztességes fizetéssel honoráljuk feléd, és semmi olyat nem kérünk, amit ne tudnál teljesíteni.

Magas bónuszok

Az alapfizetéseden túl további bónuszokra és jutalékokra számíthatsz, melyek jelentősen megdobhatják a bevételeidet.

A munkakörrel kapcsolatos feladatok

Automata ajtók és ajtórendszerek komplett felépítéséhez és beépítéséhez keressük leendő kollégánkat. A napi feladatok közé tartozik az általunk gyártott automata ajtók helyszíni beépítésén túl, az általunk vagy más márkák által forgalmazott automatizált nyílászárók szerelése, hibaelhárítása, javítása és karbantartása is.

Szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel! Mindenre megtanítunk, hogy munkádat a lehető legmagabiztosabban tudd végezni!

Record Ajtó Kft - Technikus állás
Record ajtó Karrier - Szerelő

Mikor csatlakozz hozzánk feltétlenül?

  • Ha alapvetően jó műszaki beállítottságú vagy
  • Ha szereted a változatos és izgalmas munkát
  • Ha önálló vagy és mindig tudod, mit kell tenned
  • Ha pontosan és megbízhatóan dolgozol
  • Ha van B kategóriás jogosítványod

Amiket biztosítunk számodra a munkához

  • Minden utazáshoz saját céges autót
  • Céges telefont és tabletet korlátlan használattal
  • Messzire utazás esetén szállást és étkezést
  • Minden szükséges felszerelést és munkalapot
  • Saját munkaruhát, védőruhát és cipőt
Record Ajtó Kft - iroda
Record ajtó karrier - Szerelő / Technikus állás

Amiért érdemes nálunk dolgoznod

  • Kiemelkedő, kiszámítható és pontos fizetést biztosítunk
  • Nem feltétel az előképzettség, mindenre megtanítunk
  • Utazási, munkábajárási és lakhatási támogatást nyújtunk
  • Megbecsülünk, kellemes és családias hangulattal várunk
  • Piacvezetőként stabil és kiszámítható munkahely vagyunk
  • Van lehetőség túlórára és ügyeletre extra pénzért
  • Teljes jövedelmed elérheti a 340.000 forintot is

További információk az állással kapcsolatban

Munkavégzés helye:

Telephelyünk Szigetszentmiklóson van, a munkavégzés helyszíne pedig Budapesten és vonzáskörzetében lesz esedékes.

Munkavégzés ideje:

Hétfőtől-péntekig 7:00-től 16:45-ig dolgozunk, de néha előfordul, hogy egy-egy váratlan munka miatt egy kicsit tovább maradunk.

Kérjük add meg az űrlapon adataidat és csatold önéletrajzodat!

Maradt még kérdésed?

Keress minket az alábbi telefonszámon vagy írj műszaki vezetőnknek:

Dolgozz az ország piacvezető automata ajtórendszerekkel foglalkozó vállalatánál, igényes körülmények között, kiemelkedő fizetésért, megbecsülten!

Scroll to Top